UPS 3P Ellipse, 1/1fáze, 900VA/540W, výs
Značka:
Eaton
Kód zboží:
ELOSOS1955327
Kód dodavatele:
3P900UI
Technické parametry
Beznapěťový spínací kontakt:
ne
Celková účinnost:
97 %
Funkce automatického vypnutí:
ano
Hloubka:
235 mm
Hmotnost:
4,4 kg
Počet primárních fází:
1
Počet sekundárních fází:
1
Počet výstup. přípojek C13:
4
Připojení vstupu:
C14
S rozhraním RS-232:
ne
SNMP:
Šířka:
81 mm
Spotřeba energie:
16,7 W
Typ konstrukce:
stojící
Typ napětí:
AC
USB rozhraní:
ano
USV technologie:
offline
Vhodné pro správu sítě:
Vstupní napětí.:
161-284 V
Výška:
263 mm
Výstupní činný výkon:
540 W
Výstupní napětí.:
161-284 V
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
Eaton 3P Ellipse 900 USB IEC
Eaton 3P Ellipse 900 USB IEC
Eaton 3P Ellipse UPS USB IEC, 900 VA, 540 W, Vstup: C14, Výstupy: (3) C13, (1) Pouze přepěťová ochrana C13, USB nabíjení, Tower