UPS 3P Ellipse, 1/1fáze, 700VA/420W, výs
Značka:
Eaton
Kód zboží:
ELOSOS1955324
Kód dodavatele:
3P700UI
Technické parametry
Beznapěťový spínací kontakt:
ne
Celková účinnost:
97 %
Funkce automatického vypnutí:
ano
Hloubka:
235 mm
Hmotnost:
3,9 kg
Počet primárních fází:
1
Počet sekundárních fází:
1
Počet výstup. přípojek C13:
4
Připojení vstupu:
C14
S rozhraním RS-232:
ne
SNMP:
Šířka:
81 mm
Spotřeba energie:
13 W
Typ konstrukce:
stojící
Typ napětí:
AC
USB rozhraní:
ano
USV technologie:
offline
Vhodné pro správu sítě:
Vstupní napětí.:
161-284 V
Výška:
263 mm
Výstupní činný výkon:
420 W
Výstupní napětí.:
161-284 V
Výstupní zdánlivý výkon:
700 VA
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
Eaton 3P Ellipse 700 USB IEC
Eaton 3P Ellipse 700 USB IEC
Eaton 3P Ellipse UPS USB IEC, 700 VA, 420 W, Vstup: C14, Výstupy: (3) C13, (1) Pouze přepěťová ochrana C13, USB nabíjení, Tower