UPS 3P Ellipse, 1/1fáze, 550VA/330W, výs
Značka:
Eaton
Kód zboží:
ELOSOS1955316
Kód dodavatele:
3P550D
Technické parametry
Beznapěťový spínací kontakt:
ne
Celková účinnost:
97 %
Funkce automatického vypnutí:
ne
Hloubka:
235 mm
Hmotnost:
3 kg
Počet primárních fází:
1
Počet sekundárních fází:
1
Připojení vstupu:
C14
S rozhraním RS-232:
SNMP:
Šířka:
81 mm
Spotřeba energie:
10,2 W
Typ konstrukce:
stojící
Typ napětí:
AC
USB rozhraní:
USV technologie:
offline
Vhodné pro správu sítě:
Vstupní napětí.:
161-284 V
Výška:
263 mm
Výstupní činný výkon:
330 W
Výstupní napětí.:
161-284 V
Výstupní zdánlivý výkon:
500 VA
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
Eaton 3P Ellipse 550 DIN
Eaton 3P Ellipse 550 DIN
Eaton 3P Ellipse UPS DIN, 550 VA, 330 W, Vstup: C14, Výstupy: (3) Schuko, (1) Pouze přepěťová ochrana Schuko, Tower