UPS 3P Ellipse, 1/1fáze, 1700VA/1040W, v
Značka:
Eaton
Kód zboží:
ELOSOS1955313
Kód dodavatele:
3P1700UD
Technické parametry
Beznapěťový spínací kontakt:
ne
Celková účinnost:
97 %
Funkce automatického vypnutí:
ano
Hloubka:
312 mm
Hmotnost:
7,8 kg
Počet primárních fází:
1
Počet sekundárních fází:
1
Připojení vstupu:
C14
S rozhraním RS-232:
ne
SNMP:
Šířka:
81 mm
Spotřeba energie:
32,2 W
Typ konstrukce:
stojící
Typ napětí:
AC
USB rozhraní:
ano
USV technologie:
offline
Vhodné pro správu sítě:
Vstupní napětí.:
161-284 V
Výška:
305 mm
Výstupní činný výkon:
1040 W
Výstupní napětí.:
161-284 V
Výstupní zdánlivý výkon:
1700 VA
Interní název produktu
Podrobný popis produktu
Eaton 3P Ellipse 1700 USB DIN
Eaton 3P Ellipse 1700 USB DIN
Eaton 3P Ellipse UPS USB DIN, 1700 VA, 1040 W, Vstup: C14, Výstupy: (4) Schuko, (4) Pouze přepěťová ochrana Schuko, USB nabíjení, Tower