OBO ÜSM-10-230I1P+PE Modul přepěťové ochrany typ 2+3 dle EN 61643-11 230V
Značka:
OBO
Kód zboží:
ELOSOS1341914
Technické parametry
Max. trvalé napětí AC:
255 V
Napětí AC:
230 V
Signalizace na přístroji:
optické
Stupeň krytí (IP):
IP20
Typ kontroly 3 (D):
ano
Úroveň ochrany:
1,3 kV
Úroveň ochrany L-N:
1300 kV
ÜSM-10-230I1P+PE Modul přepěťové ochrany najdete v kategoriích Přepěťové ochrany, Svodič přepětí pro konc.zařízení (typ 3), Uzemnění, hromosvody a přepěťové ochrany, výrobce OBO, EAN 4012196426720, kód dodavatele 5092422. OBO ÜSM-10-230I1P+PE Modul přepěťové ochrany typ 2+3 dle EN 61643-11 230V nabízíme od 1 ks. Kód EMAS ÜSM-10-230I1P+PE Modul přepěťové ochrany je ELOSOS1341914.
Interní název produktu
ÜSM-10-230I1P+PE Modul přepěťové ochrany
Podrobný popis produktu
230V