TransferPacT Active Automatic 800A 400V 3P LCD vel. 1600A TA1AD3L8004TPE
Značka:
Schneider
Kód zboží:
ELOSOS1996973
Kód dodavatele:
TA1AD3L8004TPE
Technické parametry
Kompletní přístroj v krytu:
ano
Materiál tělesa:
plast
Počet pólů:
3
Počet pom. přepínacích kontaktů:
3
Provedení:
jiné
S nulovou polohou:
ano
Se zatažením v poloze 0:
ne
Stupeň krytí (IP), přední:
IP20
Trvalý proud Iu:
800 A
Typ elektr. připoj. hlavního obvodu:
šroubové připojení
Typ ovládacího prvku:
jiné
Vhodné pro instalaci do rozvaděče:
TA1AD3L8004TPE TA1A 800A 3P LCD 400V najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Spínače, vypínače, přepínače, Výkonový spínač, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Schneider, EAN 3606487140979, kód dodavatele TA1AD3L8004TPE. TransferPacT Active Automatic 800A 400V 3P LCD vel. 1600A TA1AD3L8004TPE nabízíme od 1 ks. Kód EMAS TA1AD3L8004TPE TA1A 800A 3P LCD 400V je ELOSOS1996973.
Interní název produktu
TA1AD3L8004TPE TA1A 800A 3P LCD 400V
Podrobný popis produktu
TA1AD3L8004TPE
TransferPacT Active Automatic 800A 400V 3P LCD vel. 1600A