SX-090-B50 F/F přepěťová ochrana pro cit SALTEK A04157
Značka:
Saltek
Kód zboží:
ELOSOS1127371
Kód dodavatele:
A04157
Technické parametry
Frekvence.:
0-3000 MHz
Impulsní výboj. proud (10/350):
0,5 kA
Max. trvalé napětí DC:
26 V
Mezní frekvence:
3000 MHz
Napětí DC.:
0-26 V
Připojení 1:
BNC, 50 Ohm
Proaktivní termoregulace:
ne
Proud zátěže:
0,7 A
Se signal. kontaktem:
ne
Signalizace na přístroji:
bez
Svodový proud (8/20):
2,5 kA
Úroveň ochr. napětí žíla/zem:
700 V
Verze testovaná výbuchem:
Způsob montáže:
lišta DIN 35 mm