DC UPS s integrovanou kapacitou STEP-CAP/24VDC/2/0.4KJ PHOENIX CONTACT 1519633
Značka:
Phoenix Contact
Kód zboží:
ELOSOS1877137
Technické parametry
Hloubka:
60 mm
Hmotnost:
0,233 kg
Připojení vstupu:
jiné
SNMP:
ne
Šířka:
80 mm
Typ napětí:
DC
Vstupní napětí.:
23,7-26,5 V
Výška:
125 mm
Výstupní napětí.:
24-24 V
Interní název produktu
STEP-CAP/24VDC/2/0.4KJ
Podrobný popis produktu
STEP-CAP/24VDC/2/0.4KJ
DC UPS s integrovanou kapacitou
STEP DC UPS s integrovanou kapacitou, s bezúdržbovým akumulátorem energie na bázi kondenzátoru s dvojitou vrstvou, Montáž na nosnou lištu, vstup: 24 V DC, výstup: 24 V DC 2 A 0,4 kJ