6 Svazkovací spirála černá 10-50mm,SPC
Obrázky pro tento produkt mají pouze ilustrativní charakter.
Dostupnost EMAS:
skladem více než 400 m
Původně:
16,44 Kč
Cena po registraci:
14,68 Kč/m
Po registraci bez DPH:
12,13 Kč
Vaše cena s DPH:
15,29 Kč/m
Vaše cena bez DPH:
12,64 Kč/m
m
Zadávejte násobky 10 m.
Obecné parametry
- Značka:
- Technik Elektro
- Kód zboží:
- ELNAKL0719367
- Kód dodavatele:
- SPC 6
- EAN:
- 8591735008598
- Standardní balení:
- 10 m
- Recyklační poplatek:
- 0,00 Kč
Technické parametry
- Barva:
- černá
- Pracovní teplota:
- -30-70 °C
- Provedení:
- spirálová hadice
- Průměr svazku:
- 7-55 mm
6 Svazkovací spirála černá 10-50mm,SPC
Svazkovací spirála dodávaná v balení 6 kusů slouží k ochraně a organizaci kabelů, má provedení: spirálová hadice a barvu: černá.
Je vhodná pro svazky o průměru 7–55 mm, snese pracovní teploty v rozmezí -30–70 °C a je identifikována EAN: 8591735008598.
Proč si vybrat tuto svazkovací spirálu?
- Balení obsahuje 6 kusů, vhodné pro menší montáže a doplňkové použití.
- Dodávána v černém provedení, které nenápadně skryje kabelové spoje.
- Je v provedení spirálová hadice, které umožňuje snadné vkládání, přidávání a odebírání vodičů.
- Určena pro svazky o průměru 7–55 mm, takže pojme různé kombinace kabelů.
Interní název produktu
SPC 6 Svazkovací spirála černá 10-50mm
Dostupnost na prodejnách
| Dostupnost centrální sklady EMAS | |
|---|---|
| Centrální sklad Ostrava | více než 150 m skladem |
| Morava | |
| Nový Jičín | více než 5 m skladem |
| Valašské Meziříčí | více než 5 m skladem |
| Ostrava | více než 50 m skladem |
| Šumperk | více než 5 m skladem |
| Čechy | |
| Mladá Boleslav | více než 5 m skladem |
| Pardubice | méně než 50 m skladem |
| Nový Bydžov | více než 5 m skladem |
| Kolín | více než 5 m skladem |
| Havlíčkův Brod | více než 5 m skladem |
| Nymburk | více než 50 m skladem |
| Praha | |
| Praha - Strašnice | více než 5 m skladem |