SD326DU68S2
Technické parametry
Frekvence sítě:
50/60 Hz
Hloubka:
140 mm
Max. výstupní frekvence:
200000 Hz
Max. výstupní napětí:
24 V
Optické rozhraní:
ne
Počet HW rozhraní RS-232:
0
Počet HW rozhraní RS-422:
1
Počet HW rozhraní RS-485:
0
Počet HW rozhraní USB:
Počet HW rozhraní prům. Ethernetu:
Počet HW rozhraní serial TTY:
Počet analogových vstupů:
3
Počet analogových výstupů:
1
Počet dalších HW rozhraní:
Počet digitálních vstupů:
6
Počet digitálních výstupů:
2
Počet paralelních HW rozhraní:
Počet rozhraní PROFINET:
Počet vstupních fází:
Počet výstupních fází:
3
Podpora CAN:
ne
Podpora Data-Highway:
Podpora DeviceNet Safety:
Podpora DeviceNet:
Podpora EIB:
Podpora Ethernet/IP:
Podpora Foundation Fieldbus:
Podpora INTERBUS:
Podpora INTERBUS-Safety:
Podpora LON:
Podpora MODBUS:
Podpora PROFIBUS:
Podpora PROFINET CBA:
Podpora PROFINET IO:
Podpora PROFIsafe:
Podpora SERCOS:
Podpora SUCONET:
Podpora SafetyBUS p:
Podpora TCP/IP:
Podpora jiných typů sběrnic:
ano
Podpora pro ASI:
Použití v průmyslu:
ano
Připojení k PC:
S řídící jednotkou:
Šířka:
72 mm
Síťové napětí:
100-240 V
Stupeň krytí (IP):
IP20
Typ převodníku:
jiné
Výška:
145 mm
Výstupní proud I2N:
6,8 A
Napájecí jednotka pro krokové motory BRS3 pulzy/směr 115/230 V / 50 Hz 6,8 A.
SD326DU68S2 Měnič pro krokový motor najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Měniče, Frekvenční měnič, výrobce Schneider, EAN 3389119224345, kód dodavatele SD326DU68S2. Napájecí jednotka pro krokové motory BRS3 pulzy/směr 115/230 V / 50 Hz 6,8 A. nabízíme od 1 ks. Kód EMAS SD326DU68S2 Měnič pro krokový motor je ELPROS0727551.
Interní název produktu
SD326DU68S2 Měnič pro krokový motor
Podrobný popis produktu
měnič pro krokový motor pulzy/směr - bez ZV - 6,8 A - 115/230 V - SD328