Schneider TM221C24T PLC Modicon M221,24VDC,14DI,10DQ(poz.logika)
Značka:
Schneider
Kód zboží:
ELPROS0664555
Kód dodavatele:
TM221C24T
Recyklační poplatek:
Produktová řada:
Modicon M221
Technické parametry
Hloubka:
75,9 mm
Kategorie ochrany výbuchu plynu:
bez
Kategorie ochrany výbuchu prachu:
bez
Montáž na lištu:
ano
Montáž na stěnu/přímá montáž:
ano
Možnost montáže do racku:
ne
Napájecí napětí DC:
19,2-28,8 V
Optické rozhraní:
ne
Počet HW rozhraní RS-232:
1
Počet HW rozhraní RS-422:
0
Počet HW rozhraní RS-485:
1
Počet HW rozhraní USB:
Počet HW rozhraní prům. Ethernetu:
0
Počet analogových vstupů:
2
Počet analogových výstupů:
Počet dalších HW rozhraní:
Počet digitálních vstupů:
14
Počet digitálních výstupů:
10
Počet paralelních HW rozhraní:
Počet rozhraní PROFINET:
Podpora CAN:
Podpora Data-Highway:
Podpora DeviceNet Safety:
Podpora DeviceNet:
Podpora EIB:
Podpora Ethernet/IP:
Podpora Foundation Fieldbus:
Podpora INTERBUS:
Podpora INTERBUS-Safety:
Podpora LON:
Podpora MODBUS:
Podpora PROFIBUS:
Podpora PROFINET CBA:
Podpora PROFINET IO:
Podpora PROFIsafe:
Podpora SERCOS:
Podpora SUCONET:
Podpora SafetyBUS p:
Podpora TCP/IP:
Podpora jiných typů sběrnic:
Podpora pro ASI:
Provedení:
kompaktní
S displejem:
Šířka:
110 mm
Typ napájecího napětí:
DC
Typ paměti:
RAM
Velikost paměti:
512 kByte
Vhodné pro zabezpečení:
Výška:
103,6 mm
TM221C24T PLC Modicon M221, 24VDC, 14DI, najdete v kategoriích Programovatelné řízení PLC, Moduly, CPU moduly, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Schneider, EAN 3606480648724, kód dodavatele TM221C24T. Schneider TM221C24T PLC Modicon M221,24VDC,14DI,10DQ(poz.logika) nabízíme od 1 ks. Kód EMAS TM221C24T PLC Modicon M221, 24VDC, 14DI, je ELPROS0664555.
Interní název produktu
TM221C24T PLC Modicon M221, 24VDC, 14DI,
Podrobný popis produktu
Tento produkt je součástí řady Modicon M221, což je nabídka programovatelných logických kontrolérů pro pevně zapojené architektury. Tento logický kontrolér poskytuje 14 diskrétních, 4 rychlé vstupy, 10 tranzistorů, 2 rychlé výstupy s PNP tranzistorem s 10bitovým rozlišením. Je to logický kontrolér Modicon s jmenovitým napájecím/výstupním napětím 24V DC, výstupním proudem 0,5A se snímačem nebo zdrojovou vstupní logikou a pozitivní výstupní logikou. Tento produkt vyžaduje minimální instalaci a nabízí obrovskou všestrannost. Integrovaná připojení jsou USB port s konektorem mini B USB 2.0, neizolovaným sériovým připojením 1 s konektorem RJ45 a rozhraním RSJ485 a neizolovaným sériovým linkem sériový port 2 s konektorem RJ2. Je to řadič Modicon M221 s 256 kB pro uživatelskou aplikaci a datovou RAM, interní proměnné RAM, vestavěná paměť 256 kB a kapacitou paměti SD karty 2 GB. Jedná se o produkt třídy IP20. Jeho rozměry jsou 110 mm (šířka) x 70 mm (hloubka) x 90 mm (výška). Váží 0,395 kg. Tento produkt je certifikován společností CE, IACS E10, CSA, RCM, LR, ABS, DNV-GL, EAC a CULus. Splňuje normy EN/IEC 61010-2-201, EN/IEC 61131-2 a EN/IEC 60664-1. Podporuje montáž na DIN lištu. Dosáhněte špičkového výkonu při současném zvýšení ziskovosti s kontrolérem Modicon M221 prostřednictvím intuitivního programování v SoMachine Basic, připravený k použití a funkčními bloky