Schneider RM35UB330 Měř.relé přepětí/podpětí, 208-480V AC
Kód zboží:
ELPRRE0655969
Kód dodavatele:
RM35UB330
Hloubka:
72 mm
0
Provozní napětí AC 50 Hz:
220-480 V
Provozní napětí u AC 60 Hz:
220-480 V
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
Řídící napáj. napětí AC 60HZ:
Rozsah měření napětí:
Šířka:
35 mm
Výška:
90 mm