Schneider RM35UA13MW Měř.relé přepětí/podpětí, 15-600V
Kód zboží:
ELPRRE0655968
Kód dodavatele:
RM35UA13MW
Hloubka:
72 mm
Napájecí napětí DC:
24-240 V
0
Provozní napětí AC 50 Hz:
24-240 V
Provozní napětí u AC 60 Hz:
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
Řídící napáj. napětí AC 60HZ:
Řídící napáj. napětí DC:
Šířka:
35 mm
Výška:
90 mm
Interní název produktu
RM35UA13MW Měř.relé přepětí/podpětí, 15-
Podrobný popis produktu
Toto multifunkční řídicí relé Zelio RM35 - U umožňuje monitorování řízení napětí. Toto modulární multifunkční řídicí relé je ideální pro monitorování elektrických hodnot a změn napětí v průmyslových a stavebních ovládacích panelech. Platí pro velký typ průmyslových automatizačních aplikací, jako je zvedání, balení, výtahy, textilní průmysl, voda. Má jednu z tržních středních rozměrů s šířkou 35 mm, což umožňuje flexibilní a snadnou instalaci na DIN lištu, přičemž využívá stejný prostor jako jakékoli modulární 3pólové DIN zařízení. Nabízí také volitelnou paměťovou funkci, integrovanou LED pro indikaci stavu ovládání, plombovatelný kryt, s jednoduchým a přesným nastavením s šroubovými stmívači. Poskytuje uživatelům automatické řízení vypnutí a informace o poruchách a umožňuje tak rychlou identifikaci poruch a řešení potíží. multifunkční řídicí jednotka pro široký výběr vybraná v pevně připojených automatizačních systémech: ideální pro renovaci starých zařízení bez PLC.