Schneider RM35UA12MW Měř.relé přepětí/podpětí, 1-100V
Kód zboží:
ELPRRE0655967
Kód dodavatele:
RM35UA12MW
Hloubka:
72 mm
Napájecí napětí DC:
24-240 V
0
Provozní napětí AC 50 Hz:
24-240 V
Provozní napětí u AC 60 Hz:
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
Řídící napáj. napětí AC 60HZ:
Řídící napáj. napětí DC:
Šířka:
35 mm
Výška:
90 mm