Schneider RM35UA11MW Měř.relé přepětí/podpětí, 0,05-5V
Značka:
Schneider
Kód zboží:
ELPRRE0655966
Kód dodavatele:
RM35UA11MW
Recyklační poplatek:
Produktová řada:
Zelio
Technické parametry
Hloubka:
72 mm
Napájecí napětí DC:
24-240 V
Počet přepín. kontaktů:
2
Počet rozpín. kontaktů.:
0
Počet spín. kontaktů.:
0
Provozní napětí AC 50 Hz:
24-240 V
Provozní napětí u AC 60 Hz:
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
Řídící napáj. napětí AC 60HZ:
Řídící napáj. napětí DC:
Šířka:
35 mm
Typ elektrického připojení:
šroubové připojení
Typ napětí (provozní napětí):
AC/DC
Výška:
90 mm