Schneider RM35HZ21FM Měř.relé frekvence
Značka:
Schneider
Kód zboží:
ELPRRE0655960
Kód dodavatele:
RM35HZ21FM
Recyklační poplatek:
Produktová řada:
Zelio
Technické parametry
Hloubka:
72 mm
Počet přepín. kontaktů:
2
Počet rozpín. kontaktů.:
0
Počet spín. kontaktů.:
0
Provozní napětí AC 50 Hz:
120-277 V
Provozní napětí u AC 60 Hz:
120-277 V
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
Řídící napáj. napětí AC 60HZ:
Šířka:
35 mm
Typ elektrického připojení:
šroubové připojení
Typ napětí (provozní napětí):
AC
Výška:
90 mm