Schneider LV432624 4P adaptér pro montáž NSX400-630 na sběrnicový systém 60 mm
Značka:
Schneider
Kód zboží:
ELPROS0666911
Kód dodavatele:
LV432624
Recyklační poplatek:
Produktová řada:
Linergy
Technické parametry
Jmenovitý proud In:
630 A
Max. tloušťka přípojnice:
10 mm
Min. tloušťka přípojnice:
5 mm
Šířka adaptéru:
184 mm
LV432624 4P adaptér pro montáž NSX400-63 najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Sběrnice, Sběrnicový adaptér, výrobce Schneider, EAN 3606480022494, kód dodavatele LV432624. Schneider LV432624 4P adaptér pro montáž NSX400-630 na sběrnicový systém 60 mm nabízíme od 1 ks. Kód EMAS LV432624 4P adaptér pro montáž NSX400-63 je ELPROS0666911.
Interní název produktu
LV432624 4P adaptér pro montáž NSX400-63
Podrobný popis produktu
4P adaptér pro montáž NSX400-630 na sběrnicový systém 60 mm