Schneider LV432623 3P adaptér pro montáž NSX400-630 na sběrnicový systém 60 mm
Značka:
Schneider
Kód zboží:
ELPROS0666910
Kód dodavatele:
LV432623
Recyklační poplatek:
Produktová řada:
Linergy
Technické parametry
Jmenovitý proud In:
630 A
Max. tloušťka přípojnice:
10 mm
Min. tloušťka přípojnice:
5 mm
Šířka adaptéru:
139 mm
LV432623 3P adaptér pro montáž NSX400-63 najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Sběrnice, Sběrnicový adaptér, výrobce Schneider, EAN 3606480022487, kód dodavatele LV432623. Schneider LV432623 3P adaptér pro montáž NSX400-630 na sběrnicový systém 60 mm nabízíme od 1 ks. Kód EMAS LV432623 3P adaptér pro montáž NSX400-63 je ELPROS0666910.
Interní název produktu
LV432623 3P adaptér pro montáž NSX400-63
Podrobný popis produktu
3P adaptér pro montáž NSX400-630 na sběrnicový systém 60 mm