Schneider LV429373 4P adaptér pro montáž NSX100-250 na sběrnicový systém 60 mm
Značka:
Schneider
Kód zboží:
ELPROS0666668
Kód dodavatele:
LV429373
Recyklační poplatek:
Produktová řada:
Linergy
Technické parametry
Jmenovitý proud In:
250 A
Max. tloušťka přípojnice:
10 mm
Min. tloušťka přípojnice:
5 mm
Šířka adaptéru:
139 mm
LV429373 4P adaptér pro montáž NSX100-25 najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Sběrnice, Sběrnicový adaptér, výrobce Schneider, EAN 3606480022470, kód dodavatele LV429373. Schneider LV429373 4P adaptér pro montáž NSX100-250 na sběrnicový systém 60 mm nabízíme od 1 ks. Kód EMAS LV429373 4P adaptér pro montáž NSX100-25 je ELPROS0666668.
Interní název produktu
LV429373 4P adaptér pro montáž NSX100-25
Podrobný popis produktu
4P adaptér pro montáž NSX100-250 na sběrnicový systém 60 mm