Schneider LV429372 3P adaptér pro montáž NSX100-250 na sběrnicový systém 60 mm
Značka:
Schneider
Kód zboží:
ELPROS0666667
Kód dodavatele:
LV429372
Recyklační poplatek:
Produktová řada:
Linergy
Technické parametry
Jmenovitý proud In:
250 A
Max. tloušťka přípojnice:
10 mm
Min. tloušťka přípojnice:
5 mm
Šířka adaptéru:
104 mm
LV429372 3P adaptér pro montáž NSX100-25 najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, Sběrnice, Sběrnicový adaptér, výrobce Schneider, EAN 3606480022463, kód dodavatele LV429372. Schneider LV429372 3P adaptér pro montáž NSX100-250 na sběrnicový systém 60 mm nabízíme od 1 ks. Kód EMAS LV429372 3P adaptér pro montáž NSX100-25 je ELPROS0666667.
Interní název produktu
LV429372 3P adaptér pro montáž NSX100-25
Podrobný popis produktu
3P adaptér pro montáž NSX100-250 na sběrnicový systém 60 mm-80 až 250 A-IP20