Schneider LC2D32P7 Reverzační Stykač 32A 1'Z' +1'V' 230V 50/60Hz
Kód zboží:
ELPRST0335726
Kód dodavatele:
LC2D32P7
Hloubka:
92 mm
3
Provozní napětí AC 50 Hz:
440-440 V
Provozní napětí u AC 60 Hz:
440-440 V
Provozní proud AC-1 400V:
50 A
Provozní proud AC-3 400V:
32 A
Provozní výkon AC-3 400V:
15 kW
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
Řídící napáj. napětí AC 60HZ:
Šířka:
90 mm
Výška:
85 mm
LC2D32P7 Rev.Styk.32A 1Z +1V 230V najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Stykače, Reverzní stykač, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Schneider, EAN 3389110391572, kód dodavatele LC2D32P7. Schneider LC2D32P7 Reverzační Stykač 32A 1'Z' +1'V' 230V 50/60Hz nabízíme od 1 ks. Kód EMAS LC2D32P7 Rev.Styk.32A 1Z +1V 230V je ELPRST0335726.
Interní název produktu
LC2D32P7 Rev.Styk.32A 1Z +1V 230V
Podrobný popis produktu
TeSys D reverzační stykač - 3P (3Z) - pro aplikace ovládání motoru do 32 A/690 V AC-3 (15kW@400V). Poskytuje 230V 50/60Hz AC cívky, 2Z+2V vestavěné pomocné kontakty (s certifikací NC zrcadlo), připojení šroubovými svorkami. Pro provozní rychlosti do 3 600 cyklů/hod. a prostředí až do 60 °C zajišťuje vysokou spolehlivost a odolnost. Kompaktní (šířka 90 mm), montáž na lištu DIN nebo upevnění šroubem. S předzapojenými reverzačními napájecími přívody mechanické blokování (bez elektrického blokování). Certifikováno více standardů (IEC, UL, CSA, CCC, EAC, Marine), vyhovuje Green Premium (RoHs/Reach).