Schneider LC2D32M7 Reverzační Stykač 32A 1'Z' +1'V' 220V 50/60Hz
Kód zboží:
ELPRST0335725
Kód dodavatele:
LC2D32M7
Hloubka:
92 mm
3
Provozní napětí AC 50 Hz:
440-440 V
Provozní napětí u AC 60 Hz:
440-440 V
Provozní proud AC-1 400V:
50 A
Provozní proud AC-3 400V:
32 A
Provozní výkon AC-3 400V:
15 kW
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
Řídící napáj. napětí AC 60HZ:
Šířka:
90 mm
Výška:
85 mm
LC2D32M7 Rev.Styk.32A 1Z +1V 220V najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Stykače, Reverzní stykač, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Schneider, EAN 3389110391558, kód dodavatele LC2D32M7. Schneider LC2D32M7 Reverzační Stykač 32A 1'Z' +1'V' 220V 50/60Hz nabízíme od 1 ks. Kód EMAS LC2D32M7 Rev.Styk.32A 1Z +1V 220V je ELPRST0335725.
Interní název produktu
LC2D32M7 Rev.Styk.32A 1Z +1V 220V
Podrobný popis produktu
TeSys D reverzační stykač, 3p(3Z), AC-3, 440 V 32A, 220 V AC cívka. řada: TeSys - označení přístroje: LC2D - použití stykače: odporová zátěž, ovládání motoru - kategorie použití: AC-1, AC-3 - úprava zařízení: s předmont. reverzační sběrnicí - popis pól