Schneider LC2D32E7 Reverzační Stykač 32A 1'Z' +1'V' 48V 50/60Hz
Značka:
Schneider
Kód zboží:
ELPRST0335723
Kód dodavatele:
LC2D32E7
Recyklační poplatek:
Produktová řada:
TeSys
Technické parametry
Funkce:
Reverzní bezpečnost
Hloubka:
92 mm
Montáž na lištu:
ano
Počet pom. rozpínacích kontaktů:
1
Počet pom. spínacích kontaktů:
1
Počet rozpín. kontaktů:
0
Počet spín. kontaktů:
3
Provozní napětí AC 50 Hz:
440-440 V
Provozní napětí u AC 60 Hz:
440-440 V
Provozní proud AC-1 400V:
50 A
Provozní proud AC-3 400V:
32 A
Provozní výkon AC-3 400V:
15 kW
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
Řídící napáj. napětí AC 60HZ:
Šířka:
90 mm
Stupeň krytí (IP):
IP20
Stupeň ochrany (NEMA):
jiné
Typ elektr. připoj. hlavního obvodu:
šroubové připojení
Typ napětí (provozní napětí):
AC
Typ ovládacího napětí:
AC
Výška:
85 mm
LC2D32E7 Rev.Styk.32A 1Z +1V 48V najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Stykače, Reverzní stykač, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Schneider, EAN 3389110391473, kód dodavatele LC2D32E7. Schneider LC2D32E7 Reverzační Stykač 32A 1'Z' +1'V' 48V 50/60Hz nabízíme od 1 ks. Kód EMAS LC2D32E7 Rev.Styk.32A 1Z +1V 48V je ELPRST0335723.
Interní název produktu
LC2D32E7 Rev.Styk.32A 1Z +1V 48V
Podrobný popis produktu
TeSys D reverzační stykač, 3p(3Z), AC-3, 440 V 32A, 48 V AC cívka. řada: TeSys - označení přístroje: LC2D - použití stykače: odporová zátěž, ovládání motoru - kategorie použití: AC-1, AC-3 - úprava zařízení: s předmont. reverzační sběrnicí - popis pólů