Schneider LC1DT60AE7 4P Everlink stykač AC1 415V 60 A cívka 48V AC 50/60Hz
Kód zboží:
ELPRST0650857
Kód dodavatele:
LC1DT60AE7
4
Provozní proud AC-1 400V:
60 A
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
48-48 V
Řídící napáj. napětí AC 60HZ:
48-48 V
Typ ovládacího napětí:
AC
LC1DT60AE7 4P Everlink stykač AC1 415V 6 najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Stykače, Výkonový stykač AC, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Schneider, EAN 3389119409254, kód dodavatele LC1DT60AE7. Schneider LC1DT60AE7 4P Everlink stykač AC1 415V 60 A cívka 48V AC 50/60Hz nabízíme od 1 ks. Kód EMAS LC1DT60AE7 4P Everlink stykač AC1 415V 6 je ELPRST0650857.
Interní název produktu
LC1DT60AE7 4P Everlink stykač AC1 415V 6
Podrobný popis produktu
TeSys D stykač - 4P (4Z) - pro neindukční zátěž - až do 60 A/690 V AC - 1. Poskytuje cívku 48 V 50/60 Hz, 1 Z + 1 V vestavěné pomocné kontakty (certifikovaná V zrcadlová), připojení napájení EverLink BTR šroubovými konektory a ovládání šroubovými svorkami. Pro provozní rychlosti do 3 600 cyklů/hod. a prostředí až do 60 °C zajišťuje vysokou spolehlivost a odolnost. Kompaktní (šířka 70 mm), montáž na lištu DIN nebo šroubové upevnění. Certifikováno více standardů (IEC, UL, CSA, CCC, EAC, Marine), vyhovuje Green Premium (RoHs/Reach).