Schneider LC1DT60ABD 4P Everlink stykač AC1 415V 60 A cívka 24V DC
Kód zboží:
ELPRST0650853
Kód dodavatele:
LC1DT60ABD
Technické parametry
Hloubka:
120 mm
4
Provozní proud AC-1 400V:
60 A
Řídící napáj. napětí DC:
24-24 V
Šířka:
70 mm
Typ ovládacího napětí:
DC
Výška:
122 mm
LC1DT60ABD 4P Everlink stykač AC1 415V 6 najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Stykače, Výkonový stykač AC, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Schneider, EAN 3389119409353, kód dodavatele LC1DT60ABD. Schneider LC1DT60ABD 4P Everlink stykač AC1 415V 60 A cívka 24V DC nabízíme od 1 ks. Kód EMAS LC1DT60ABD 4P Everlink stykač AC1 415V 6 je ELPRST0650853.
Interní název produktu
LC1DT60ABD 4P Everlink stykač AC1 415V 6
Podrobný popis produktu
TeSys D stykač, 4p(4Z), AC-1, 440 V 60A, 24 V DC cívka. řada: TeSys - typ produktu nebo součásti: stykač - označení přístroje: LC1D - použití stykače: odporová zátěž - kategorie použití: AC-1 - popis pólů: 4P - složení kontaktů: 4 Z - [Ue] jmenovité pr