Schneider LC1DT60A6MD 4P stykač se svorkami pro oka AC1 415V 60 A cívka 220V DC
Kód zboží:
ELPRST0650834
Kód dodavatele:
LC1DT60A6MD
Technické parametry
Hloubka:
120 mm
4
Provozní proud AC-1 400V:
60 A
Řídící napáj. napětí DC:
220-220 V
Šířka:
70 mm
Typ elektr. připoj. hlavního obvodu:
jiné
Typ ovládacího napětí:
DC
Výška:
122 mm
LC1DT60A6MD 4P stykač se svorkami pro ok najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Stykače, Výkonový stykač AC, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Schneider, EAN 3389118330047, kód dodavatele LC1DT60A6MD. Schneider LC1DT60A6MD 4P stykač se svorkami pro oka AC1 415V 60 A cívka 220V DC nabízíme od 1 ks. Kód EMAS LC1DT60A6MD 4P stykač se svorkami pro ok je ELPRST0650834.
Interní název produktu
LC1DT60A6MD 4P stykač se svorkami pro ok
Podrobný popis produktu
TeSys D stykač, 4p(4Z), AC-1, 440 V 60A, 220 V DC cívka. řada: TeSys - typ produktu nebo součásti: stykač - označení přístroje: LC1D - použití stykače: odporová zátěž - kategorie použití: AC-1 - popis pólů: 4P - složení kontaktů: 4 Z - [Ue] jmenovité p