Schneider LC1DT25B7 Stykač 4P (4'Z') 25A v AC-1, pom.kont.1'Z'+1'V', 24V 50/60Hz
Kód zboží:
ELPRST0335580
Kód dodavatele:
LC1DT25B7
4
Provozní proud AC-1 400V:
25 A
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
24-24 V
Řídící napáj. napětí AC 60HZ:
24-24 V
Typ ovládacího napětí:
AC
LC1DT25B7 St.4P (4Z) 25A v AC-1,pom.k.1Z najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Stykače, Výkonový stykač AC, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Schneider, EAN 3389110244540, kód dodavatele LC1DT25B7. Schneider LC1DT25B7 Stykač 4P (4'Z') 25A v AC-1, pom.kont.1'Z'+1'V', 24V 50/60Hz nabízíme od 1 ks. Kód EMAS LC1DT25B7 St.4P (4Z) 25A v AC-1,pom.k.1Z je ELPRST0335580.
Interní název produktu
LC1DT25B7 St.4P (4Z) 25A v AC-1,pom.k.1Z
Podrobný popis produktu
TeSys D stykač - 4P (4Z) - pro neindukční zátěž - až do 25 A/690 V AC - 1. Poskytuje cívku 24 V 50/60 Hz, 1 Z + 1 V vestavěné pomocné kontakty (v zrcadlové certifikaci NC), připojení šroubovými svorkami. Pro provozní rychlosti do 3 600 cyklů/hod. a prostředí až do 60 °C zajišťuje vysokou spolehlivost a odolnost. Kompaktní (šířka 45 mm), montáž na lištu DIN nebo upevnění šroubem. Certifikováno více standardů (IEC, UL, CSA, CCC, EAC, Marine), vyhovuje Green Premium (RoHs/Reach).