Schneider LC1DT20P7 Stykač 4P (4'Z') 20A v AC-1,pom.kont.1'Z'+1'V',230V
Kód zboží:
ELPRST0335576
Kód dodavatele:
LC1DT20P7
4
Provozní proud AC-1 400V:
20 A
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
230-230 V
Řídící napáj. napětí AC 60HZ:
230-230 V
Typ ovládacího napětí:
AC
LC1DT20P7 St.4P (4Z) 20A v AC-1,pom.k.1Z najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Stykače, Výkonový stykač AC, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Schneider, EAN 3389110244526, kód dodavatele LC1DT20P7. Schneider LC1DT20P7 Stykač 4P (4'Z') 20A v AC-1,pom.kont.1'Z'+1'V',230V nabízíme od 1 ks. Kód EMAS LC1DT20P7 St.4P (4Z) 20A v AC-1,pom.k.1Z je ELPRST0335576.
Interní název produktu
LC1DT20P7 St.4P (4Z) 20A v AC-1,pom.k.1Z
Podrobný popis produktu
TeSys D stykač - 4P (4Z) - pro neindukční zátěž - až do 20 A/690 V AC - 1. Poskytuje vestavěné pomocné kontakty 230V 50/60Hz AC cívka, 1Z+1V (v zrcadlové certifikaci), připojení šroubovými svorkami. Pro provozní rychlosti do 3 600 cyklů/hod. a prostředí až do 60 °C zajišťuje vysokou spolehlivost a odolnost. Kompaktní (šířka 45 mm), montáž na lištu DIN nebo upevnění šroubem. Certifikováno více standardů (IEC, UL, CSA, CCC, EAC, Marine), vyhovuje Green Premium (RoHs/Reach).