Schneider LC1DT20MD Stykač 4P(4'Z')20A v AC-1,pom.kont.1'Z'+1'V',220V DC
Kód zboží:
ELPRST0335575
Kód dodavatele:
LC1DT20MD
Technické parametry
Hloubka:
99 mm
4
Provozní proud AC-1 400V:
20 A
Řídící napáj. napětí DC:
220-220 V
Šířka:
45 mm
Typ ovládacího napětí:
DC
Výška:
85 mm
LC1DT20MD St.4P (4Z) 20A v AC-1 najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Stykače, Výkonový stykač AC, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Schneider, EAN 3389110368758, kód dodavatele LC1DT20MD. Schneider LC1DT20MD Stykač 4P(4'Z')20A v AC-1,pom.kont.1'Z'+1'V',220V DC nabízíme od 1 ks. Kód EMAS LC1DT20MD St.4P (4Z) 20A v AC-1 je ELPRST0335575.
Interní název produktu
LC1DT20MD St.4P (4Z) 20A v AC-1
Podrobný popis produktu
TeSys D stykač - 4P (4Z) - pro neindukční zátěž - až do 20 A/690 V AC - 1. Poskytuje cívku 220 V DC s odrušovacím modulem, 1 Z + 1 V vestavěnými pomocnými kontakty (v zrcadlové certifikaci), připojení šroubovými svorkami. Pro provozní rychlosti do 3 600 cyklů/hod. a prostředí až do 60 °C zajišťuje vysokou spolehlivost a odolnost. Kompaktní (šířka 45 mm), montáž na lištu DIN nebo upevnění šroubem. Certifikováno více standardů (IEC, UL, CSA, CCC, EAC, Marine), vyhovuje Green Premium (RoHs/Reach).