Schneider LC1DT20F7 Stykač 4P (4'Z') 20A v AC-1,pom.kont.1'Z'+1'V',110V
Kód zboží:
ELPRST0335572
Kód dodavatele:
LC1DT20F7
4
Provozní proud AC-1 400V:
20 A
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
110-110 V
Řídící napáj. napětí AC 60HZ:
110-110 V
Typ ovládacího napětí:
AC
LC1DT20F7 St.4P (4Z) 20A v AC-1,pom.k.1Z najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Stykače, Výkonový stykač AC, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Schneider, EAN 3389110298406, kód dodavatele LC1DT20F7. Schneider LC1DT20F7 Stykač 4P (4'Z') 20A v AC-1,pom.kont.1'Z'+1'V',110V nabízíme od 1 ks. Kód EMAS LC1DT20F7 St.4P (4Z) 20A v AC-1,pom.k.1Z je ELPRST0335572.
Interní název produktu
LC1DT20F7 St.4P (4Z) 20A v AC-1,pom.k.1Z
Podrobný popis produktu
TeSys D stykač, 4p(4Z), AC-1, 440 V 20A, 110 V AC cívka. řada: TeSys - typ produktu nebo součásti: stykač - označení přístroje: LC1D - použití stykače: odporová zátěž - kategorie použití: AC-1 - popis pólů: 4P - složení kontaktů: 4 Z - [Ue] jmenovité p