Schneider LC1DT20E7 Stykač 4P (4'Z') 20A v AC-1, pom.kont.1'Z'+1'V', 48V 50/60Hz
Kód zboží:
ELPRST0335569
Kód dodavatele:
LC1DT20E7
Technické parametry
Hloubka:
92 mm
4
Provozní napětí AC 50 Hz:
440-440 V
Provozní napětí u AC 60 Hz:
440-440 V
Provozní proud AC-1 400V:
20 A
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
Řídící napáj. napětí AC 60HZ:
Šířka:
45 mm
Typ ovládacího napětí:
AC
Výška:
85 mm
LC1DT20E7 St.4P (4Z) 20A v AC-1,pom.k.1Z najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Stykače, Výkonový stykač AC, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Schneider, EAN 3389110244502, kód dodavatele LC1DT20E7. Schneider LC1DT20E7 Stykač 4P (4'Z') 20A v AC-1, pom.kont.1'Z'+1'V', 48V 50/60Hz nabízíme od 1 ks. Kód EMAS LC1DT20E7 St.4P (4Z) 20A v AC-1,pom.k.1Z je ELPRST0335569.
Interní název produktu
LC1DT20E7 St.4P (4Z) 20A v AC-1,pom.k.1Z
Podrobný popis produktu
TeSys D stykač, 4p(4Z), AC-1, 440 V 20A, 48 V AC cívka. řada: TeSys - typ produktu nebo součásti: stykač - označení přístroje: LC1D - použití stykače: odporová zátěž - kategorie použití: AC-1 - popis pólů: 4P - složení kontaktů: 4 Z - [Ue] jmenovité pr