Schneider LC1DT20B7 Stykač 4P (4'Z') 20A v AC-1, pom.kont.1'Z'+1'V', 24V 50/60Hz
Značka:
Schneider
Kód zboží:
ELPRST0335566
Kód dodavatele:
LC1DT20B7
Recyklační poplatek:
Produktová řada:
TeSys, LC1D
Technické parametry
Modulární typ:
ne
Počet pom. rozpínacích kontaktů:
1
Počet pom. spínacích kontaktů:
1
Počet rozpín. kontaktů:
0
Počet spín. kontaktů:
4
Provozní proud AC-1 400V:
20 A
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
24-24 V
Řídící napáj. napětí AC 60HZ:
24-24 V
Typ elektr. připoj. hlavního obvodu:
šroubové připojení
Typ ovládacího napětí:
AC
LC1DT20B7 St.4P (4Z) 20A v AC-1,pom.k.1Z najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Stykače, Výkonový stykač AC, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Schneider, EAN 3389110244496, kód dodavatele LC1DT20B7. Schneider LC1DT20B7 Stykač 4P (4'Z') 20A v AC-1, pom.kont.1'Z'+1'V', 24V 50/60Hz nabízíme od 1 ks. Kód EMAS LC1DT20B7 St.4P (4Z) 20A v AC-1,pom.k.1Z je ELPRST0335566.
Interní název produktu
LC1DT20B7 St.4P (4Z) 20A v AC-1,pom.k.1Z
Podrobný popis produktu
TeSys D stykač, 4p(4Z), AC-1, 440 V 20A, 24 V AC cívka. řada: TeSys - typ produktu nebo součásti: stykač - označení přístroje: LC1D - použití stykače: odporová zátěž - kategorie použití: AC-1 - popis pólů: 4P - složení kontaktů: 4 Z - [Ue] jmenovité pr