Schneider LC1D95U7 Stykač 95A 1'Z' +1'V' 240V 50/60Hz
Kód zboží:
ELPRST0335504
Kód dodavatele:
LC1D95U7
3
Provozní proud AC-1 400V:
125 A
Provozní proud AC-3 400V:
95 A
Provozní proud Ie v AC-4, 400V:
32 A
Provozní výkon AC-3 400V:
45 kW
Provozní výkon Ie v AC-4, 400V:
15 kW
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
240-240 V
Řídící napáj. napětí AC 60HZ:
240-240 V
Typ ovládacího napětí:
AC
LC1D95U7 St.95A 1Z +1V 240V najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Stykače, Výkonový stykač AC, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Schneider, EAN 3389110452051, kód dodavatele LC1D95U7. Schneider LC1D95U7 Stykač 95A 1'Z' +1'V' 240V 50/60Hz nabízíme od 1 ks. Kód EMAS LC1D95U7 St.95A 1Z +1V 240V je ELPRST0335504.
Interní název produktu
LC1D95U7 St.95A 1Z +1V 240V
Podrobný popis produktu
TeSys D stykač, 3p(3Z), AC-3, 440 V 95A, 240 V AC cívka. řada: TeSys - typ produktu nebo součásti: stykač - označení přístroje: LC1D - použití stykače: odporová zátěž, ovládání motoru - kategorie použití: AC-1, AC-3 - popis pólů: 3P - složení kontaktů: