Schneider LC1D95MD Stykač 95A 1'Z' +1'V' 220V DC
Kód zboží:
ELPRST0335499
Kód dodavatele:
LC1D95MD
Technické parametry
Hloubka:
186 mm
3
Provozní proud AC-1 400V:
125 A
Provozní proud AC-3 400V:
95 A
Provozní proud Ie v AC-4, 400V:
32 A
Provozní výkon AC-3 400V:
45 kW
Provozní výkon Ie v AC-4, 400V:
15 kW
Řídící napáj. napětí DC:
220-220 V
Šířka:
85 mm
Typ ovládacího napětí:
DC
Výška:
127 mm
LC1D95MD St.95A 1Z +1V 220V DC najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Stykače, Výkonový stykač AC, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Schneider, EAN 3389110451559, kód dodavatele LC1D95MD. Schneider LC1D95MD Stykač 95A 1'Z' +1'V' 220V DC nabízíme od 1 ks. Kód EMAS LC1D95MD St.95A 1Z +1V 220V DC je ELPRST0335499.
Interní název produktu
LC1D95MD St.95A 1Z +1V 220V DC
Podrobný popis produktu
TeSys D stykač, 3P (3Z), pro aplikace ovládání motoru do 95 A/1000 V AC-3 (45kW@400V). Poskytuje cívku 220 V DC, 1 Z + 1 V vestavěné pomocné kontakty, připojení napájení šroubovými svorkami a ovládání šroubovými svorkami. Pro provozní rychlosti do 3 600 cyklů/hod. a prostředí až do 60 °C zajišťuje vysokou spolehlivost a odolnost. Kompaktní (šířka 85 mm), montáž na lištu DIN nebo upevnění šroubem. Certifikováno více standardů (IEC, CCC, EAC, Marine), splňuje požadavky norem Green Premium (RoHS/REACH).