Schneider LC1D95FD Stykač 95A 1'Z' +1'V' 110V DC
Značka:
Schneider
Kód zboží:
ELPRST0335495
Kód dodavatele:
LC1D95FD
Recyklační poplatek:
Produktová řada:
TeSys, LC1D
Technické parametry
Hloubka:
186 mm
Modulární typ:
ne
Počet pom. rozpínacích kontaktů:
1
Počet pom. spínacích kontaktů:
1
Počet rozpín. kontaktů:
0
Počet spín. kontaktů:
3
Provozní proud AC-1 400V:
125 A
Provozní proud AC-3 400V:
95 A
Provozní proud Ie v AC-4, 400V:
32 A
Provozní výkon AC-3 400V:
45 kW
Provozní výkon Ie v AC-4, 400V:
15 kW
Řídící napáj. napětí DC:
110-110 V
Šířka:
85 mm
Typ elektr. připoj. hlavního obvodu:
šroubové připojení
Typ ovládacího napětí:
DC
Výška:
127 mm
LC1D95FD St.95A 1Z +1V 110V DC najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Stykače, Výkonový stykač AC, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Schneider, EAN 3389110450934, kód dodavatele LC1D95FD. Schneider LC1D95FD Stykač 95A 1'Z' +1'V' 110V DC nabízíme od 1 ks. Kód EMAS LC1D95FD St.95A 1Z +1V 110V DC je ELPRST0335495.
Interní název produktu
LC1D95FD St.95A 1Z +1V 110V DC
Podrobný popis produktu
TeSys D stykač, 3p(3Z), AC-3, 440 V 95A, 110 V DC cívka. řada: TeSys - typ produktu nebo součásti: stykač - označení přístroje: LC1D - použití stykače: odporová zátěž, ovládání motoru - kategorie použití: AC-1, AC-3 - popis pólů: 3P - složení kontaktů: