Schneider LC1D95F7 Stykač 95A 1'Z' +1'V' 110V 50/60Hz
Kód zboží:
ELPRST0335494
Kód dodavatele:
LC1D95F7
3
Provozní proud AC-1 400V:
125 A
Provozní proud AC-3 400V:
95 A
Provozní proud Ie v AC-4, 400V:
32 A
Provozní výkon AC-3 400V:
45 kW
Provozní výkon Ie v AC-4, 400V:
15 kW
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
110-110 V
Řídící napáj. napětí AC 60HZ:
110-110 V
Typ ovládacího napětí:
AC
LC1D95F7 St.95A 1Z +1V 110V najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Stykače, Výkonový stykač AC, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Schneider, EAN 3389110451177, kód dodavatele LC1D95F7. Schneider LC1D95F7 Stykač 95A 1'Z' +1'V' 110V 50/60Hz nabízíme od 1 ks. Kód EMAS LC1D95F7 St.95A 1Z +1V 110V je ELPRST0335494.
Interní název produktu
LC1D95F7 St.95A 1Z +1V 110V
Podrobný popis produktu
TeSys D stykač, 3P (3Z), pro aplikace ovládání motoru do 95 A/1000 V AC-3 (45kW@400V). Poskytuje vestavěné pomocné kontakty 110V 50/60Hz AC cívka, 1Z+1V, napájecí připojení šroubovými svorkami a ovládání šroubovými svorkami. Pro provozní rychlosti do 3 600 cyklů/hod. a prostředí až do 60 °C zajišťuje vysokou spolehlivost a odolnost. Kompaktní (šířka 85 mm), montáž na lištu DIN nebo upevnění šroubem. Certifikováno více standardů (IEC, UL, CSA, CCC, EAC, Marine), vyhovuje Green Premium (RoHs/Reach).