Schneider LC1D95D7 Stykač 95A 1'Z' +1'V' 42V 50/60Hz
Kód zboží:
ELPRST0335490
Kód dodavatele:
LC1D95D7
Technické parametry
Hloubka:
130 mm
3
Provozní napětí AC 50 Hz:
440-440 V
Provozní napětí u AC 60 Hz:
440-440 V
Provozní proud AC-1 400V:
125 A
Provozní proud AC-3 400V:
95 A
Provozní proud Ie v AC-4, 400V:
32 A
Provozní výkon AC-3 400V:
45 kW
Provozní výkon Ie v AC-4, 400V:
15 kW
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
Řídící napáj. napětí AC 60HZ:
Šířka:
85 mm
Typ ovládacího napětí:
AC
Výška:
127 mm
LC1D95D7 St.95A 1Z +1V 42V najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Stykače, Výkonový stykač AC, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Schneider, EAN 3389110450798, kód dodavatele LC1D95D7. Schneider LC1D95D7 Stykač 95A 1'Z' +1'V' 42V 50/60Hz nabízíme od 1 ks. Kód EMAS LC1D95D7 St.95A 1Z +1V 42V je ELPRST0335490.
Interní název produktu
LC1D95D7 St.95A 1Z +1V 42V
Podrobný popis produktu
TeSys D stykač, 3p(3Z), AC-3, 440 V 95A, 42 V AC cívka. řada: TeSys - typ produktu nebo součásti: stykač - označení přístroje: LC1D - použití stykače: odporová zátěž, ovládání motoru - kategorie použití: AC-1, AC-3 - popis pólů: 3P - složení kontaktů: