Schneider LC1D95B7 Stykač 95A 1'Z' +1'V' 24V 50/60Hz
Značka:
Schneider
Kód zboží:
ELPRST0335488
Kód dodavatele:
LC1D95B7
Recyklační poplatek:
Produktová řada:
TeSys, LC1D
Technické parametry
Modulární typ:
ne
Počet pom. rozpínacích kontaktů:
1
Počet pom. spínacích kontaktů:
1
Počet rozpín. kontaktů:
0
Počet spín. kontaktů:
3
Provozní proud AC-1 400V:
125 A
Provozní proud AC-3 400V:
95 A
Provozní proud Ie v AC-4, 400V:
32 A
Provozní výkon AC-3 400V:
45 kW
Provozní výkon Ie v AC-4, 400V:
15 kW
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
24-24 V
Řídící napáj. napětí AC 60HZ:
24-24 V
Typ elektr. připoj. hlavního obvodu:
šroubové připojení
Typ ovládacího napětí:
AC
LC1D95B7 St.95A 1Z +1V 24V najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Stykače, Výkonový stykač AC, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Schneider, EAN 3389110450651, kód dodavatele LC1D95B7. Schneider LC1D95B7 Stykač 95A 1'Z' +1'V' 24V 50/60Hz nabízíme od 1 ks. Kód EMAS LC1D95B7 St.95A 1Z +1V 24V je ELPRST0335488.
Interní název produktu
LC1D95B7 St.95A 1Z +1V 24V
Podrobný popis produktu
TeSys D stykač, 3P (3Z), pro aplikace ovládání motoru do 95 A/1000 V AC-3 (45kW@400V). Poskytuje vestavěné pomocné kontakty 24 V 50/60 Hz ACC, 1Z+1V, napájecí připojení šroubovými svorkami a ovládání šroubovými svorkami. Pro provozní rychlosti do 3 600 cyklů/hod. a prostředí až do 60 °C zajišťuje vysokou spolehlivost a odolnost. Kompaktní (šířka 85 mm), montáž na lištu DIN nebo upevnění šroubem. Certifikováno více standardů (IEC, UL, CSA, CCC, EAC, Marine), vyhovuje Green Premium (RoHs/Reach).