Schneider LC1D80SD Stykač 80A 1'Z' + 1'V' 72V DC
Kód zboží:
ELPRST0335481
Kód dodavatele:
LC1D80SD
Technické parametry
Hloubka:
186 mm
3
Provozní proud AC-1 400V:
125 A
Provozní proud AC-3 400V:
80 A
Provozní proud Ie v AC-4, 400V:
32 A
Provozní výkon AC-3 400V:
37 kW
Provozní výkon Ie v AC-4, 400V:
15 kW
Řídící napáj. napětí DC:
72-72 V
Šířka:
85 mm
Typ ovládacího napětí:
DC
Výška:
127 mm
LC1D80SD St.80A 1Z,1V 72V DC najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Stykače, Výkonový stykač AC, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Schneider, EAN 3389110442991, kód dodavatele LC1D80SD. Schneider LC1D80SD Stykač 80A 1'Z' + 1'V' 72V DC nabízíme od 1 ks. Kód EMAS LC1D80SD St.80A 1Z,1V 72V DC je ELPRST0335481.
Interní název produktu
LC1D80SD St.80A 1Z,1V 72V DC
Podrobný popis produktu
TeSys D stykač, 3p(3Z), AC-3, 440 V 80A, 72 V DC cívka. řada: TeSys - typ produktu nebo součásti: stykač - označení přístroje: LC1D - použití stykače: odporová zátěž, ovládání motoru - kategorie použití: AC-1, AC-3 - popis pólů: 3P - složení kontaktů: