Schneider LC1D80Q7 Stykač 80A 1'Z' +1'V' 380V 50/60Hz
Kód zboží:
ELPRST0335479
Kód dodavatele:
LC1D80Q7
Modulární typ:
ne
3
Provozní proud AC-1 400V:
125 A
Provozní proud AC-3 400V:
80 A
Provozní proud Ie v AC-4, 400V:
32 A
Provozní výkon AC-3 400V:
37 kW
Provozní výkon Ie v AC-4, 400V:
15 kW
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
380-380 V
Řídící napáj. napětí AC 60HZ:
380-380 V
AC
LC1D80Q7 St.80A 1Z +1V 380V najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Stykače, Výkonový stykač AC, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Schneider, EAN 3389110442861, kód dodavatele LC1D80Q7. Schneider LC1D80Q7 Stykač 80A 1'Z' +1'V' 380V 50/60Hz nabízíme od 1 ks. Kód EMAS LC1D80Q7 St.80A 1Z +1V 380V je ELPRST0335479.
Interní název produktu
LC1D80Q7 St.80A 1Z +1V 380V
Podrobný popis produktu
TeSys D stykač, 3p(3Z), AC-3, 440 V 80A, 380 V AC cívka. řada: TeSys - typ produktu nebo součásti: stykač - označení přístroje: LC1D - použití stykače: odporová zátěž, ovládání motoru - kategorie použití: AC-1, AC-3 - popis pólů: 3P - složení kontaktů: