Schneider LC1D80P5 Stykač LC1D 80A 1F+1O 230V 50Hz
Značka:
Schneider
Kód zboží:
ELPRST0335477
Kód dodavatele:
LC1D80P5
Recyklační poplatek:
Produktová řada:
TeSys, LC1D
Technické parametry
Hloubka:
130 mm
Modulární typ:
ano
Počet pom. rozpínacích kontaktů:
1
Počet pom. spínacích kontaktů:
1
Počet rozpín. kontaktů:
0
Počet spín. kontaktů:
3
Provozní napětí AC 50 Hz:
440-440 V
Provozní napětí u AC 60 Hz:
440-440 V
Provozní proud AC-1 400V:
125 A
Provozní proud AC-3 400V:
80 A
Provozní proud Ie v AC-4, 400V:
80 A
Provozní výkon AC-3 400V:
37 kW
Provozní výkon Ie v AC-4, 400V:
37 kW
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
Šířka:
85 mm
Typ elektr. připoj. hlavního obvodu:
šroubové připojení
Typ ovládacího napětí:
AC
Výška:
127 mm
LC1D80P5 St.LC1D 80A 1F+1O 230V 50Hz najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Stykače, Výkonový stykač AC, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Schneider, EAN 3389110442816, kód dodavatele LC1D80P5. Schneider LC1D80P5 Stykač LC1D 80A 1F+1O 230V 50Hz nabízíme od 1 ks. Kód EMAS LC1D80P5 St.LC1D 80A 1F+1O 230V 50Hz je ELPRST0335477.
Interní název produktu
LC1D80P5 St.LC1D 80A 1F+1O 230V 50Hz
Podrobný popis produktu
TeSys D stykač, 3P (3Z), pro aplikace ovládání motoru do 80 A/1000 V AC-3 (37kW@400V). Poskytuje vestavěné pomocné kontakty 230V 50/60Hz AC cívka, 1Z+1V (certifikováno v rozpínači NC), připojení napájení šroubovými svorkami, připojení ovládací svorky. Pro provozní rychlosti do 3 600 cyklů/hod. a prostředí až do 60 °C zajišťuje vysokou spolehlivost a odolnost. Kompaktní (šířka 85 mm), montáž na lištu DIN nebo upevnění šroubem. Certifikováno více standardů (IEC, UL, CSA, CCC, EAC, Marine), vyhovuje Green Premium (RoHs/Reach).