Schneider LC1D80FW Stykač 80A 1'Z' + 1'V' 110V DC, cívka s rozšíř.rozsahem
Kód zboží:
ELPRST0335471
Kód dodavatele:
LC1D80FW
Technické parametry
Hloubka:
186 mm
3
Provozní proud AC-1 400V:
125 A
Provozní proud AC-3 400V:
80 A
Provozní proud Ie v AC-4, 400V:
32 A
Provozní výkon AC-3 400V:
37 kW
Provozní výkon Ie v AC-4, 400V:
15 kW
Řídící napáj. napětí DC:
110-110 V
Šířka:
85 mm
Typ ovládacího napětí:
DC
Výška:
127 mm
LC1D80FW St.80A 1Z,1V 110V DC,Cív.s rozš najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Stykače, Výkonový stykač AC, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Schneider, EAN 3389110440614, kód dodavatele LC1D80FW. Schneider LC1D80FW Stykač 80A 1'Z' + 1'V' 110V DC, cívka s rozšíř.rozsahem nabízíme od 1 ks. Kód EMAS LC1D80FW St.80A 1Z,1V 110V DC,Cív.s rozš je ELPRST0335471.
Interní název produktu
LC1D80FW St.80A 1Z,1V 110V DC,Cív.s rozš
Podrobný popis produktu
TeSys D stykač, 3p(3Z), AC-3, 440 V 80A, 110 V DC cívka. řada: TeSys - typ produktu nebo součásti: stykač - označení přístroje: LC1D - použití stykače: odporová zátěž, ovládání motoru - kategorie použití: AC-1, AC-3 - popis pólů: 3P - složení kontaktů: