Schneider LC1D80FE7 Stykač LC1D 80A 1Z+1V 115V 50/60
Značka:
Schneider
Kód zboží:
ELPRST0335470
Kód dodavatele:
LC1D80FE7
Recyklační poplatek:
Produktová řada:
TeSys, LC1D
Technické parametry
Hloubka:
130 mm
Modulární typ:
ne
Počet pom. rozpínacích kontaktů:
1
Počet pom. spínacích kontaktů:
1
Počet rozpín. kontaktů:
0
Počet spín. kontaktů:
3
Provozní napětí AC 50 Hz:
440-440 V
Provozní napětí u AC 60 Hz:
440-440 V
Provozní proud AC-1 400V:
125 A
Provozní proud AC-3 400V:
80 A
Provozní proud Ie v AC-4, 400V:
32 A
Provozní výkon AC-3 400V:
37 kW
Provozní výkon Ie v AC-4, 400V:
15 kW
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
Řídící napáj. napětí AC 60HZ:
Šířka:
85 mm
Typ elektr. připoj. hlavního obvodu:
šroubové připojení
Typ ovládacího napětí:
AC
Výška:
127 mm
LC1D80FE7 St.LC1D 80A 1Z+1V 115V 50/60 najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Stykače, Výkonový stykač AC, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Schneider, EAN 3389110440591, kód dodavatele LC1D80FE7. Schneider LC1D80FE7 Stykač LC1D 80A 1Z+1V 115V 50/60 nabízíme od 1 ks. Kód EMAS LC1D80FE7 St.LC1D 80A 1Z+1V 115V 50/60 je ELPRST0335470.
Interní název produktu
LC1D80FE7 St.LC1D 80A 1Z+1V 115V 50/60
Podrobný popis produktu
TeSys D stykač, 3p(3Z), AC-3, 440 V 80A, 115 V AC cívka. řada: TeSys - typ produktu nebo součásti: stykač - označení přístroje: LC1D - použití stykače: odporová zátěž, ovládání motoru - kategorie použití: AC-1, AC-3 - popis pólů: 3P - složení kontaktů: