Schneider LC1D65AV7 3P Everlink stykač AC3 440V 65A cívka 400V AC 50/60Hz
Kód zboží:
ELPRST0650683
Kód dodavatele:
LC1D65AV7
Modulární typ:
ne
3
Provozní proud AC-1 400V:
80 A
Provozní proud AC-3 400V:
65 A
Provozní proud Ie v AC-4, 400V:
25 A
Provozní výkon AC-3 400V:
30 kW
Provozní výkon Ie v AC-4, 400V:
11 kW
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
400-400 V
Řídící napáj. napětí AC 60HZ:
400-400 V
AC
LC1D65AV7 3P Everlink stykač AC3 440V 65 najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Stykače, Výkonový stykač AC, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Schneider, EAN 3389119409056, kód dodavatele LC1D65AV7. Schneider LC1D65AV7 3P Everlink stykač AC3 440V 65A cívka 400V AC 50/60Hz nabízíme od 1 ks. Kód EMAS LC1D65AV7 3P Everlink stykač AC3 440V 65 je ELPRST0650683.
Interní název produktu
LC1D65AV7 3P Everlink stykač AC3 440V 65
Podrobný popis produktu
TeSys D stykač - 3P (3Z) - pro aplikace ovládání motoru do 65 A/690 V AC -3 (30kW@400V). Poskytuje cívku 400V 50/60Hz AC, 1Z+1V vestavěné pomocné kontakty (certifikovaná NC zrcadlo), připojení napájení EverLink BTR šroubové konektory, připojení šroubovými svorkami. Pro provozní rychlosti do 3 600 cyklů/hod. a prostředí až do 60 °C zajišťuje vysokou spolehlivost a odolnost. Kompaktní (šířka 55 mm), montáž na lištu DIN nebo upevnění šroubem. Certifikováno více standardů (IEC, UL, CSA, CCC, EAC, Marine), vyhovuje Green Premium (RoHs/Reach).