Schneider LC1D65AED 3P Everlink stykač AC3 440V 65A cívka 48V DC
Kód zboží:
ELPRST0650658
Kód dodavatele:
LC1D65AED
Hloubka:
120 mm
3
Provozní proud AC-1 400V:
80 A
Provozní proud AC-3 400V:
65 A
Provozní proud Ie v AC-4, 400V:
25 A
Provozní výkon AC-3 400V:
30 kW
Provozní výkon Ie v AC-4, 400V:
11 kW
Řídící napáj. napětí DC:
48-48 V
Šířka:
55 mm
Typ elektr. připoj. hlavního obvodu:
šroubové připojení
Typ ovládacího napětí:
DC
Výška:
122 mm
LC1D65AED 3P Everlink stykač AC3 440V 65 najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Stykače, Výkonový stykač AC, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Schneider, EAN 3389119409100, kód dodavatele LC1D65AED. Schneider LC1D65AED 3P Everlink stykač AC3 440V 65A cívka 48V DC nabízíme od 1 ks. Kód EMAS LC1D65AED 3P Everlink stykač AC3 440V 65 je ELPRST0650658.
Interní název produktu
LC1D65AED 3P Everlink stykač AC3 440V 65
Podrobný popis produktu
TeSys D stykač - 3P (3Z) - pro aplikace ovládání motoru do 65 A/690 V AC -3 (30kW@400V). Poskytuje cívku 48 V DC s přechodným odrušovacím modulem, 1 Z + 1 V vestavěnými pomocnými kontakty (zrcadlová certifikace V), připojení napájení EverLink BTR šroubovými konektory, připojení šroubovými svorkami. Pro provozní rychlosti do 3 600 cyklů/hod. a prostředí až do 60 °C zajišťuje vysokou spolehlivost a odolnost. Kompaktní (šířka 55 mm), montáž na lištu DIN nebo upevnění šroubem. Certifikováno více standardů (IEC, UL, CSA, CCC, EAC, Marine), vyhovuje Green Premium (RoHs/Reach).