Schneider LC1D65A6F7 3P stykač se svorkami pro oka AC3 440V 65A cívka 110V AC
Kód zboží:
ELPRST0650625
Kód dodavatele:
LC1D65A6F7
Hloubka:
120 mm
3
Provozní napětí AC 50 Hz:
440-440 V
Provozní napětí u AC 60 Hz:
440-440 V
Provozní proud AC-1 400V:
80 A
Provozní proud AC-3 400V:
65 A
Provozní proud Ie v AC-4, 400V:
25 A
Provozní výkon AC-3 400V:
30 kW
Provozní výkon Ie v AC-4, 400V:
11 kW
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
Řídící napáj. napětí AC 60HZ:
Šířka:
55 mm
Typ ovládacího napětí:
AC
Výška:
122 mm
LC1D65A6F7 3P stykač se svorkami pro oka najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Stykače, Výkonový stykač AC, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Schneider, EAN 3389119400848, kód dodavatele LC1D65A6F7. Schneider LC1D65A6F7 3P stykač se svorkami pro oka AC3 440V 65A cívka 110V AC nabízíme od 1 ks. Kód EMAS LC1D65A6F7 3P stykač se svorkami pro oka je ELPRST0650625.
Interní název produktu
LC1D65A6F7 3P stykač se svorkami pro oka
Podrobný popis produktu
TeSys D stykač, 3p(3Z), AC-3, 440 V 65A, 110 V AC cívka. řada: TeSys - typ produktu nebo součásti: stykač - označení přístroje: LC1D - použití stykače: odporová zátěž, ovládání motoru - kategorie použití: AC-1, AC-3 - popis pólů: 3P - složení kontaktů: