Schneider LC1D65A3P7 3P Everlink stykač AC3 440V 65A pružinové sv.cívky 230V AC
Kód zboží:
ELPRST0650603
Kód dodavatele:
LC1D65A3P7
Hloubka:
120 mm
3
Provozní napětí AC 50 Hz:
440-440 V
Provozní napětí u AC 60 Hz:
440-440 V
Provozní proud AC-1 400V:
80 A
Provozní proud AC-3 400V:
65 A
Provozní proud Ie v AC-4, 400V:
25 A
Provozní výkon AC-3 400V:
30 kW
Provozní výkon Ie v AC-4, 400V:
11 kW
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
Řídící napáj. napětí AC 60HZ:
Šířka:
55 mm
Výška:
122 mm
LC1D65A3P7 3P Everlink stykač AC3 440V 6 najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Stykače, Výkonový stykač AC, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Schneider, EAN 3389119409186, kód dodavatele LC1D65A3P7. Schneider LC1D65A3P7 3P Everlink stykač AC3 440V 65A pružinové sv.cívky 230V AC nabízíme od 1 ks. Kód EMAS LC1D65A3P7 3P Everlink stykač AC3 440V 6 je ELPRST0650603.
Interní název produktu
LC1D65A3P7 3P Everlink stykač AC3 440V 6
Podrobný popis produktu
TeSys D stykač - 3P (3Z) - pro aplikace ovládání motoru do 65 A/690 V AC -3 (30kW@400V). Poskytuje 230V 50/60Hz AC cívka, 1Z+1V vestavěné pomocné kontakty (certifikováno V zrcadlo), připojení napájení Everlink BTR šroubovými konektory, ovládání pružinovými svorkami. Pro provozní rychlosti do 3 600 cyklů/hod. a prostředí až do 60 °C zajišťuje vysokou spolehlivost a odolnost. Kompaktní (šířka 55 mm), montáž na lištu DIN nebo upevnění šroubem. Certifikováno více standardů (IEC, UL, CSA, CCC, EAC, Marine), vyhovuje Green Premium (RoHs/Reach).