Schneider LC1D65A3B7 3P Everlink stykač AC3 440V 65A pružinové sv.cívky 24V AC
Značka:
Schneider
Kód zboží:
ELPRST0650581
Kód dodavatele:
LC1D65A3B7
Recyklační poplatek:
Produktová řada:
TeSys, LC1D
Technické parametry
Hloubka:
120 mm
Modulární typ:
ne
Počet pom. rozpínacích kontaktů:
1
Počet pom. spínacích kontaktů:
1
Počet rozpín. kontaktů:
0
Počet spín. kontaktů:
3
Provozní napětí AC 50 Hz:
440-440 V
Provozní napětí u AC 60 Hz:
440-440 V
Provozní proud AC-1 400V:
80 A
Provozní proud AC-3 400V:
65 A
Provozní proud Ie v AC-4, 400V:
25 A
Provozní výkon AC-3 400V:
30 kW
Provozní výkon Ie v AC-4, 400V:
11 kW
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
Řídící napáj. napětí AC 60HZ:
Šířka:
55 mm
Typ elektr. připoj. hlavního obvodu:
pružinová svorka
Typ ovládacího napětí:
AC
Výška:
122 mm
LC1D65A3B7 3P Everlink stykač AC3 440V 6 najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Stykače, Výkonový stykač AC, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Schneider, EAN 3389119409148, kód dodavatele LC1D65A3B7. Schneider LC1D65A3B7 3P Everlink stykač AC3 440V 65A pružinové sv.cívky 24V AC nabízíme od 1 ks. Kód EMAS LC1D65A3B7 3P Everlink stykač AC3 440V 6 je ELPRST0650581.
Interní název produktu
LC1D65A3B7 3P Everlink stykač AC3 440V 6
Podrobný popis produktu
TeSys D stykač, 3p(3Z), AC-3, 440 V 65A, 24 V AC cívka. řada: TeSys - typ produktu nebo součásti: stykač - označení přístroje: LC1D - použití stykače: odporová zátěž, ovládání motoru - kategorie použití: AC-1, AC-3 - popis pólů: 3P - složení kontaktů: