Schneider LC1D50AU7 3P Everlink stykač AC3 440V 50A cívka 240V AC 50/60Hz
Kód zboží:
ELPRST0650575
Kód dodavatele:
LC1D50AU7
3
Provozní proud AC-1 400V:
80 A
Provozní proud AC-3 400V:
50 A
Provozní proud Ie v AC-4, 400V:
25 A
Provozní výkon AC-3 400V:
22 kW
Provozní výkon Ie v AC-4, 400V:
11 kW
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
240-240 V
Řídící napáj. napětí AC 60HZ:
240-240 V
Typ ovládacího napětí:
AC
LC1D50AU7 3P Everlink stykač AC3 440V 50 najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Stykače, Výkonový stykač AC, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Schneider, EAN 3389119408714, kód dodavatele LC1D50AU7. Schneider LC1D50AU7 3P Everlink stykač AC3 440V 50A cívka 240V AC 50/60Hz nabízíme od 1 ks. Kód EMAS LC1D50AU7 3P Everlink stykač AC3 440V 50 je ELPRST0650575.
Interní název produktu
LC1D50AU7 3P Everlink stykač AC3 440V 50
Podrobný popis produktu
TeSys D stykač, 3p(3Z), AC-3, 440 V 50A, 240 V AC cívka. řada: TeSys - typ produktu nebo součásti: stykač - označení přístroje: LC1D - použití stykače: odporová zátěž, ovládání motoru - kategorie použití: AC-1, AC-3 - popis pólů: 3P - složení kontaktů: