Schneider LC1D25S7 Stykač 25A 1 'Z' + 1 'V' 500V 50/60 Hz
Kód zboží:
ELPRST0335289
Kód dodavatele:
LC1D25S7
Technické parametry
Hloubka:
92 mm
3
Provozní napětí AC 50 Hz:
440-440 V
Provozní napětí u AC 60 Hz:
440-440 V
Provozní proud AC-1 400V:
40 A
Provozní proud AC-3 400V:
25 A
Provozní výkon AC-3 400V:
11 kW
Řídící napáj. napětí AC 50Hz:
Řídící napáj. napětí AC 60HZ:
Šířka:
45 mm
Typ ovládacího napětí:
AC
Výška:
85 mm
LC1D25S7 St.25A 1 'Z',1 'V' 500V 50/60 H najdete v kategoriích Spínací a jistící přístroje, Stykače, Výkonový stykač AC, Rozvodnice, výkonové spínací a jistící prvky, výrobce Schneider, EAN 3389110853865, kód dodavatele LC1D25S7. Schneider LC1D25S7 Stykač 25A 1 'Z' + 1 'V' 500V 50/60 Hz nabízíme od 1 ks. Kód EMAS LC1D25S7 St.25A 1 'Z',1 'V' 500V 50/60 H je ELPRST0335289.
Interní název produktu
LC1D25S7 St.25A 1 'Z',1 'V' 500V 50/60 H
Podrobný popis produktu
TeSys D stykač, 3p(3Z), AC-3, 440 V 25A, 500 V AC cívka. řada: TeSys - typ produktu nebo součásti: stykač - označení přístroje: LC1D - použití stykače: odporová zátěž, ovládání motoru - kategorie použití: AC-1, AC-3 - popis pólů: 3P - složení kontaktů: